انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری زمین شناسی

ژوئن 11, 2021 (0) نظر , , , , , , , , , ,

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری زمین شناسی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری زمین شناسی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری زمین شناسی “

زمین شناسی فرآیندهای زمین، تاریخ فیزیکی و ترکیب طبیعی را با بررسی مواد طبیعی مانند فسیل گیاهی، سنگ ها، اقیانوس ها، مواد معدنی و جو زمین را مطالعه می کند. این رشته بسیار وسیع است و حرفه هایی در زمین شناسی یخچال، متخصص یخچال ها یا آتشفشان را شامل می شود. نمونه هایی از سایر تخصص های این رشته عبارتند از: زمین شناس نفت (نفت و گاز طبیعی)، آب شناسی (آب)، مواد معدنی و دیرینه شناسی (فسیل).

علوم زمین رشته ها و گرایش های مختلفی را در بر می گیرد. گروه تحقیقاتی آسان مقاله با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پایان نامه زمین شناسی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد. برای درک  و شناخت چیزی ابتدا باید تاریخ و گذشته آن را بدانیم. رشته زمین شناسی از جمله رشته هایی است که ما را حتی تا آغاز شکل گیری عالم و بیگ بنگ پیش می برد. زمینی که در آن زندگی میکنیم میلیونها سال یا بیشتر قدمت دارد، و با گذشت تمام این سالها دچار دگرگونی های بسیاری شده است.

از شکل گیری اولیه گرفته تا شکل گیری و جدا شدن قاره ها که امروزه میشناسیم. در این بین در لایه های زیرین زمین که سرشار از مواد غنی مانند نفت ، عناصر فلزی و غیره میباشد، باعث شده است مطالعه و اکتشاف آن به یکی از شیرین ترین رشته های تحصیلی بدل گردد. پایان نامه زمین شناسی نقش مهمی در این مطالعات دارد.

سالهاست که دانشمندان در تلاش کشف لایه های مختلف زمین برای درک چگونگی شکل گیری آن هستند. البته منظور ما از زمین تنها همین کره زمین نیست. چرا که یک زمین شناس میتواند حتی در کره ماه، مریخ و دیگر سیارات نیز به کار زمین شناسی مشغول گردد البته اگر بشود به دیگر سیارات بعد از مریخ دسترسی پیدا نمود. البته در حال حاضر رشته زمین شناسی در دانشگاهها تنها به آموزش در خصوص همین زمین که در آن زندگی میکنیم پرداخته و درصورتی که دانشجو بخواهد به فراتر از آن قدم بگذارد نیازمند ادامه تحصیل در رشته هایی چون نجوم و اخترشناسی و موارد مشابه میباشد.

گرایشهای رشته زمین شناسی

زمین شناسی مهندسی، رسوب شناسی، زمین شناسی ساختمانی، زمین شناسی نفت، پترولوژی، آب شناسی یا مایعات

زمین شناسی مهندسی

در گرایش زمین شناسی مهندسی ، تحقیق و اکتشاف در خصوص آثار جانبی و یا وقوع بلایایی چون زلزله و رانش زمین صورت میگیرد و تأثیر آن بر سازه های صنعتی مانند پل، جاده، و پایاننامه های عمرانی بزرگ سنجیده میشود.

رسوب شناسی

با هدف مطالعه لایه های رسوبی که طی میلیونها سال بر روی هم انباشته شده اند و حاوی ذخایر غنی مانند نفت و فلزات هستند، ارائه شده است. این لایه ها با گذشت زمان و بر اثر رانش زمین، زلزله، و برخورد امواج به صخره ها به وجود آمده اند و در طی این دوران هر لایه ای تاریخی را درون خود نهفته است. بسیاری از فسیل های جانواران تاریخی نیز در همین گرایش کشف میگردند.

زمین شناسی ساختمانی

اشتباه نکنید منظور از ساختمانی ، یک ساختمان مسکونی یا تجاری نیست. بلکه شناخت ساختمان و ساختار طبقات زمین است. مانند شکل گیری کوه ها و دوران شکل گیری آنها که پوسته های متعدد زمین را شکل داده اند. شاید سفر به اعماق زمین را بتوان یکی از جالبترین موارد در این گرایش نام برد.

زمین شناسی نفت

در گرایش زمین شناسی نفت ، کارشناس پس از فارغ التحصیلی میبایست بتواند با سناسایی عوامل محیطی و البته تاریخ کامل منطقه با آموزش انجام آزمایشات شناسایی هیدروکربن میزان ذخایر نفت و گاز و عمق آنرا محاسبه و مشخص نماید. در کشور ما که سرزمینی نفت خیز است این رشته یکی از پرکاربردترین و آینده دارترین رشته های موضوع زمین شناسی میباشد.

پترولوژی

پترولوژی که به آن علم مطالعه سنگها نیز اطلاق میشود، به مطالعه انواع سنگهای موجود در زمین پرداخته و با توجه به شناخت انواع عناصر و لایه های رسوبی مختلف ، زمان و مکان دقیق و عناصر تشکیل دهنده یک سنگ مشخص میگردد. لذا با این روش میتوان منبع فلزات یا عناصر ارزشمند موجود در آن را یافت و استخراج نمود. کار با سنگها در این گرایش اغلب بر روی پوسته یعنی دسترس پذیر ترین لایه زمین همانجایی که ما روی آن زندگی میکنیم مطالعات مربوطه صورت میگیرد.

آب شناسی

در گرایش آب شناسی با شناسایی میزان آب موجود و ذخایر زیر زمینی میتوان از زمان خشکیدن یک رودخانه یا دریاچه، و یا محاسبه میزان مصرف آب منطقه مطالعات لازم را آموزش انجام داد.همچنین با آموزش انجام آزمایشات تجزیه ای روی آب میزان خواص و تأثیرات آن و چگونگی بوجود آمدن یا مرگ و میر موجودات نیز پی برد.

چینه و فسیل شناسی

اصولا از روابط موجود بین طبقات سنگهای رسوبی بحث می‌کند. مطالعات چینه شناسی از یک طرف مبتنی بر شناخت توالی طبقات رسوبی در زمانهای مختلف زمین شناسی به منظور پی بردن به تاریخ حوادث زمین و تکامل موجودات بوده ، از طرف دیگر تغییرات جانبی رخساره‌ها در مکانهای مختلف را بررسی می‌نماید که به وسیله آن با وضع جغرافیایی گذشته زمین در هر زمان آشنا می‌شویم.

سنگ شناسی یا پترولوژی

پترولوژی یا سنگ شناسی علم مطالعه سنگها است و کم و بیش به ساختارهای زمین نیز می پردازد.
این علم محدود به مطالعه موادی است که در پوسته وجود دارد و قابل دسترس است اگرچه که نمونه هایی از شهابسنگها را نیز توسط شبیه سازی در این علم مطالعه می نماییم.

این علم به مطالعه انواع مختلف اتفاقاتی که از ابتدا برای منشا سنگ افتاده می پردازد و روابط فرایندهای زمین شناسی و تاریخچه آن را مورد بررسی قرار می دهد.

سنگ شناسی همچنین بخش اصلی مطالعات زمین شناسی، عملکرد آنها و تاریخچه و پیدایش سنگها و نحوه اکتشاف آنها را نشان می دهد. مطالعه سنگها از دو راه امکان پذیر است یکی از طریق مطالعه پوسته و دیگری از طریق مطالعه مدارک و شواهد قدیمی.

گرایش آب شناسی (hydrology)

هیدروژئولوژی دانشی است که از آب های زیرزمینی بحث می کند و به عنوان شعبه ای از زمین شناسی ، منشأ ، ترکیب ، خواص ، کیفیت ، گسترش و حرکت آب را در داخل قشرهای زمین مورد مطالعه قرار می دهد.

«هیدرولوژی علم مطالعه آب کره زمین است و در مورد پیدایش ، چرخش و توزیع آب در طبیعت خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آب ، واکنش‌های آب در محیط و ارتباط آن با موجودات زنده بحث می‌کند بنابراین ملاحظه می‌شود که هیدرولوژی در برگیرنده تمامی داستان آب است. »

دروس رشته زمین شناسی تا پایان مقطع کارشناسی ارشد

تعداد کل واحدها ۱۳۲- دروس عمومی ۲۰ واحد

ریاضی ۱ – ریاضی ۲ – فیزیک پایه ۱ و آزمایشگاه – فیزیک پایه ۲ و آزمایشگاه – شیمی عمومی – آزمایشگاه شیمی–  مبانی کامپیوتر

دروس پایه ۱۸  واحد

زمین شناسی ایران – عملیات زمین شناسی ایران – زمین شناسی اقتصادی – زمین شناسی نفت – آبهای زیر زمینی – زمین شناسی مهندسی – زمین شناسی صحرایی – متون علمی زمین شناسی

دروس اصلی ۵۴  واحد (شامل پایان نامه)

زمین شناسی فیزیکی – فتوژئولوژی – زمین شناسی تاریخی – بلور شناسی هندسی – بلور شناسی نوری – کانی ‌شناسی – رسوب ‌شناسی – سنگ شناسی رسوبی – سنگ شناسی آذرین – سنگ شناسی دگرگونی – زمین ساخت – دیرینه شناسی ۱ ( ماکروفسیل ) – دیرینه شناسی ۲ ( میکروفسیل ) – چینه شناسی – زمین شناسی ساختمانی –  ژئوشیمی – ژئو فیزیک – نقشه برداری

مطب پیشنهادی :
رساله دکترا یا پایان نامه دکتری چیست ؟

دروس اختصاصی ۲۶  واحد

زمین شناسی ایران – عملیات زمین شناسی ایران – زمین شناسی اقتصادی – زمین شناسی نفت – آبهای زیر زمینی – زمین شناسی مهندسی – زمین شناسی صحرایی – متون علمی زمین شناسی

دروس اختیاری ۱۴ واحد

زمین شناسی محیط زیست –  ژئومورفولوژی- میکروفاسیس – دیرینه شناسی گیاهی – سنجش از راه دور – مینر الوگرافی – تخمین و ارزیابی ذخائر معدنی – تهیه نقشه های زمین شناسی معدن – ترمودینامیک – زلزله شناسی – مکانیک سنگ – سایز موتکتونیک – زمین شناسی زیرزمینی – ژئوفیزیک کاربردی – زمین شناسی مهندسی کاربردی  – آتشفشان شناسی – ژئوشیمی آلی – خاک شناسی – زمین شناسی دریائی – محیط های رسوبی – ئیدروژئوشیمی – آب شناسی – زمین شناسی زغال سنگها – زمین شناسی مواد انرژی زا – مکانیک خاک – آمار و احتمال.

فارغ التحصیل رشته زمین شناسی در چه کارها و صنایعی می‌تواند شاغل شود؟

زمین شناسی در حال حاضر جایگاه ویژه‌ای را در بین رشته‌های تحصیلی پیدا کرده است. کشور ایران دارای ذخایر با ارزشی از مواد معدنی و همچنین نفت و گاز است و اقتصاد ایران بر پایه این منابع بنیان‌گذاری شده است. دانش زمین‌شناسی در رابطه با کشف و استحصال این مواد بسیار چاره‌ساز و حیاتی است.

فارغ التحصیل زمین شناسی می‌تواند در وزارتخانه‌های آموزش و پرورش (دبیری دبیرستان در دروس زمین شناسی)، صنعت معدن و تجارت، نفت‌، نیرو، راه‌، جهاد کشاورزی‌، علوم تحقیقات و فناوری، مسکن و شهرسازی و همچنین‌ شرکت‌ها و مؤسساتی‌ مانند سازمان‌ زمین‌ شناسی و اکتشافات معدنی کشور‌، موسسه ژئوفیزیک، ذوب‌آهن، شرکت‌های‌ مرتبط‌ با فعالیت‌های‌ سدسازی‌، آب‌یابی‌، حفر تونل‌، راهسازی‌، اکتشافات‌ آب‌ و نفت‌ و معادن‌، بخش‌های‌ مرتبط‌ با تهیه‌ نقشه‌های‌ زمین‌ شناسی‌ و معدنی‌، آزمایشگاه‌های‌ سنگ‌ شناسی‌ و زمین‌ شناسی‌ استخدام شود.

در صورت داشتن توان و علاقه لازم، زمین‌شناس می‌تواند کارآفرینی کرده و شرکتی شخصی در این حوزه راه‌اندازی کند. برای نمونه امکان کار به عنوان کارشناس سنگ‌های قیمتی برای فارغ التحصیلان این رشته امکان‌پذیر است.

بازار کار رشته زمین شناسی به چه صورت است؟

رشته زمین شناسی از جمله رشته‌های تحصیلی است که بازار کار متنوع و گسترده‌ای دارد و در همین راستا به موارد جزئی‌‌تر و مرتبط آن در پاسخ سوال قبل اشاره شد.

همچنین بازار کار در هر شرایطی به تعداد قابل قبولی زمین شناس نیاز دارد زیرا در هر پروژه عمرانی نیاز به مطالعات زمین شناسی است و اقتصاد ایران مبتنی بر نفت و گاز و معادنی بنا نهاده شده که در زمین قرار دارند و باید ابتدا آن‌ها را به روش‌های زمین شناختی کشف کرده و سپس استخراج نمود. به علاوه مطالعات منابع آب که یکی از با ارزش‌ترین منابع حیاتی در خشکسالی‌هایی اخیر به حساب می‌آیند، توسط متخصصان هیدروژئولوژی صورت می‌گیرد.

برخی از فعالیت‌های زمین‌شناسی نیاز به عملیات صحرایی چند روزه و اقامت در کمپ‌های صحرایی دارند و از این رو استخدام خانم‌ها در مشاغلی که با چنین فعالیت‌هایی سر و کار دارند اندکی به سختی صورت می‌گیرد.

حقوق و دستمزد زمین شناسان با توجه به نوع کاری که انجام می‌‌دهند متفاوت است و از حقوق پایه اداره کار (در سال ۱۳۹۸ – حدود یک میلیون و هشتصد) تا چند ده میلیون تومان در ماه متغیر است.

امکان ادامه تحصیل در رشته زمین شناسی در داخل ایران چگونه است؟

رشته زمین شناسی در ایران در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری قابل ادامه دادن است که گرایش‌های کارشناسی ارشد و دکتری آن همانطور که قبلاً هم اشاره شد عبارتند از:

 • هیدروژئولوژی
 • زمین شناسی مهندسی
 • رسوب شناسی
 • زمین شناسی اقتصادی
 • زمین شناسی ساختمانی
 • زمین شناسی نفت
 • زمین شناسی زیست‌ محیطی
 • چینه و فسیل‌شناسی
 • سنگ‌شناسی یا پترولوژی
 • سنجش از دور و GIS زمین‌شناختی

امکان ادامه تحصیل در رشته زمین شناسی در خارج از کشور به چه صورت است؟

زمین شناسی در بیشتر کشورهای دنیا دارای اهمیت بسیار زیادی است؛ چرا که اقتصاد بیشتر کشورهای جهان به‌ طور مستقیم و یا غیرمستقیم به منابعی بستگی دارد که از زمین به دست می‌آیند. زمین‌شناسی در سه کشور ایالات متحده، استرالیا و انگلستان سرآمد سایر کشورهاست.

متوسط درآمد سالانه کارشناسان زمین شناسی در ایالات متحده ۸۲500 دلار (برای همه مشاغل 33840 دلار) در سال ۲۰۱۰ و مطابق با آخرین آمارها در سال ۲۰۱۳، 84200 دلار بوده است که درآمد بسیار بالایی است. پیش‌بینی‌ها نشان می‌دهند که میزان استخدام زمین‌شناس‌ها در ایالات متحده بین سال‌های ۲۰۱۰ تا ۲۰۲۰، رشد ۲۱ درصدی خواهد داشت. بنابراین بیشتر دانشگاه‌های ایالات متحده از نظر رشته‌های علوم زمین قوی هستند و پذیرش دانشجو در آن‌ها از اهمیت زیادی برخوردار است.

در کشور استرالیا و در ۵ سال گذشته استخدام زمین‌شناسان در بخش‌های مختلف رشد ۱۳۹۲ درصدی داشته به گونه‌ای‌ که متوسط درآمد سالانه زمین‌شناسان در این کشور ۸۷.۶۰۰ دلار (قبل از کسر مالیات) بوده است. به همین سبب ادامه تحصیل در گرایش‌های مختلف زمین شناسی در دانشگاه‌های استرالیا از اهمیت زیادی برخوردار است.

متوسط درآمد سالانه یک زمین‌شناس در انگلستان برای افراد تازه کار بین 30500 تا 46000 دلار و برای افراد با تجربه بین 61000 تا 76000 دلار است و بیشتر دانشگاه‌های این کشور تا آخرین سطح تحصیلات پذیرای دانشجویان رشته زمین شناسی هستند.

دروس دانشگاهی رشته زمین شناسی تا چه میزان نیازهای بازار کار را پاسخگو هستند؟

دروس دانشگاهی رشته زمین شناسی معمولا همگی کاربردی هستند و در صورتی که دانشجو در دوره کارشناسی نسبت به یادگیری نرم‌افزارهایی از قبیل آنچه در فهرست زیر آمده است اقدام کند، برای بازار کار بسیار آمده‌تر خواهد بود. نرم‌افزارهای حائز اهمیت برای رشته زمین شناسی عبارت هستند از:

 • ArcGIS
 • Quantum GIS
 • RockWork
 • RockPlot
 • Surfe r
 • AutoCAD
 • مایکروسافت اکسل
 • ENVI
 • PCI Geomatica
 • Aqqua
 • AqquaChem

این دروس به زمین‌شناس کمک می‌کنند تا بتواند برنامه عملیاتی یک پروژه زمین‌شناسی را طراحی کرده، عملیات‌های صحرایی لازم را ترتیب دهد، نمونه‌های سنگ، خاک، آب (و احیانا گیاه و آب) را برداشت نموده و آن‌ها را آنالیز و تحلیل نماید.

دروس مربوط به دورسنجی از قبیل سنجش از دور و فتوژئولوژی این امکان را به زمین‌شناس می‌دهند تا بدون حضور در صحرا و بدون انجام عملیات میدانی، منطقه بسیار بزرگی را از طریق عکس‌های هوایی و تصاویر ماهواره‌ای مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار داده، اکتشافات معدنی با ارزشی را انجام دهد و به نتایج شگفت‌انگیزی برسد. این نتایج در بیشتر موارد موجب کسب درآمدی مطلوب توسط زمین‌شناس خواهند شد.

دروس عملیاتی از قبیل نقشه‌برداری، عملیات صحرایی، زمین شناسی مهندسی و هیدروژئولوژی، زمین شناسی را به سمت مهندسی زمین شناسی سوق داده و یک مهندس، می‌تواند مستقل از شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی، کارآفرینی کرده و به کسب و کار مشغول شود. این کسب و کار می‌تواند سود اقتصادی قابل توجهی برای زمین شناس داشته باشد.

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری زمین شناسی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری زمین شناسی

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری زمین شناسی

خدمات گروه تحقیقاتی آسان مقاله برای پایان نامه زمین شناسی:

 • پیشنهاد موضوعات جدید پایان نامه ارشد زمین شناسی به همراه مقاله بیس
 • ارائه توضیحات لازم در مورد مقاله بیس پایان نامه به دانشجویان رشته زمین شناس
 • تهیه و تنظیم پاورپوینت جلسه دفاع برای پایان نامه ارشد زمین شناسی
 • آموزش و مشاوره جهت نگارش مقالات علمی پژوهشی و ISI,ISC در رشته زمین شناسی
 • قالب گذاری پروپوزال ارشد و دکتری برای پایان نامه زمین شناسی
 • انجام کلیه اصلاحات اساتید راهنما و مشاور پایان نامه زمین شناسی
 • پذیرش اکسپت تضمینی مقالات در رشته زمین شناسی از مجلات ISI و ISC
 • آموزش و مشاوره جهت نگارش و انجام پروپوزال ارشد و دکتری زمین شناسی
 • آموزش و مشاوره جهت انجام کلیه فصول پایان نامه کارشناسی ارشد زمین شناسی با عقد قرارداد رسمی
 • چاپ کتاب از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری زمین شناسی با اخذ مجوز از وزارت ارشاد اسلامی
 • انجام فصل چهارم پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری زمین شناسی
 • تنظیم فصول پایان نامه ارشدزمین شناسی متناسب با فرمت دانشگاه ها
 • تنظیم فصول پایان نامه ارشد و دکتری زمین شناسی با کیفیت مناسب و رضایت کامل دانشجویان
 • برگزاری جلسات آموزشی حضوری برای پایان نامه رشته زمین شناسی
 • حمایت و پشتیبانی از دانشجو تا مرحله دفاع برای پایان نامه ارشد زمین شناسی
 • تبدیل پایان نامه به کتاب در رشتهزمین شناسی با کیفیت مناسب و با چاپ دیجیتال
 • استخراج مقاله از پایان نامه ارشد زمین شناسی ، استخراج مقاله از پایان نامه دکتری زمین شناسی برای مجلات علمی پژوهشی کنفرانسی، ISI، ISC،SCOUPUS
مطب پیشنهادی :
انجام پایان نامه در مشهد | انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری در مشهد

موضوعات پیشنهاد شده برای پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری رشته زمین شناسی :

مطالعه ساختار سرعتی گوشته بالایی در منطقه شمال شرق ایران با استفاده از تحلیل امواج ریلی

مطالعات زمین‌شناسی مهندسی و ژئوتکنیک سد قردانلو با تأکید ویژه بر آب‌بندی پی سد

بررسی زمین‌شناسی، پترولوژی و ژئوشیمی توده‌های نیمه عمیق محدوده نوده …..

بررسی زمین‌شناسی مهندسی و اثرات ساختگاهی در شمال شرق استان ……..

زمین‌شناسی، کانی‌سازی، ژئوشیمی و تفسیر داده‌های مغناطیس‌سنجی زمینی درمنطقه اکتشافی ….

بررسی زمین‌شناسی اقتصادی لایه‌های رسوبی مس‌دار در روستای …..

مطالعات زمین‌شناسی و ژئوشیمیایی در محدوده اکتشافی …….

مطالعات زمین‌شناسی، کانی‌سازی (طلا-مس)، آلتراسیون، سن‌سنجی و منشا توده‌های نفوذی از.…

مطالعه خصوصیات زمین‌شناسی مهندسی سازند آغاجاری در اهواز با تاکید بر انحلال‌پذیری ماسه‌سنگ‌ها و تورم مارن‌ها

بررسی ویژگی‌های زمین‌شناسی مهندسی و ژئوتکنیکی سد بار نیشابور

بررسی زمین‌شناسی ساختمانی و نوزمین‌ساخت چین مرتبط با گسله شمال اشتهارد

بررسی ویژگی‌های زمین‌شناسی مهندسی سازندهای حوضه آبریز سیمینه‌رود با نگرشی ویژه بر فرسایش‌پذیری آنها

پارینه لرزه‌شناسی و ریخت زمین‌ساخت گسل گلباف، ………

کانی‌شناسی، زمین‌شیمی و الگوی پیدایش کانسار منگنز هلالان ……

ارزیابی ویژگی‌های زمین‌شناسی مهندسی ساختگاه تونل حاجی‌آباد در استان هرمزگان

بررسی ویژگی‌های زمین‌شناسی مهندسی ساختگاه شهر سمنان با رویکرد زمین‌شناسی شهری

بررسی خصوصیات زمین شناسی و زمین‌شناسی مهندسی ساختگاه سد دهدشت به منظور آب بندی

مطالعه خصوصیات زمین شناسی مهندسی گرانیت شیرکوه (جنوب غربی شهرستان یزد)

ارزیابی ویژگی‌های زمین‌شناسی مهندسی و ژئتکنیکی خط A متر قم با تأکید بر مخاطرات زمین‌شناسی مسیر

ارزیابی زمین شناسی مهندسی آبرفتهای خط ۳ مترو تهران و مخاطراتزمین شناسی مسیر تونل (مقطع شمال- شمال شرق)

تهیه نقشه زمین شناسی مهندسی منطقه ویژه پارس جنوبی

ارزیابی ویژگی‌های زمین‌شناسی مهندسی و بررسی پتانسیل لهیدگی ساختگاه تونل پونه

بررسی پارامترهای زمین‌شناسی مهندسی و ژئوتکنیکی ساختگاه سد مخمل کوه به ‌منظور آب‌بندی

ارزیابی ملاحظات زمین شناسی مهندسی موثر در انتخاب محور برتر سد آدینان

ارزیابی خصوصیات زمین شناسی مهندسی رخنمون های اولترابازیک در جنوب شهر مشهد

بررسی ویژگی‌های زمین‌شناسی مهندسی و ژئوتکنیکی ساختگاه سد گردنه خاکی در شمال غرب سمیرم

بررسی ویژگی‌های زمین‌شناسی مهندسی سنگ‌های شمال‌غرب دامغان با تأکید بر تأثیر هوازدگی تسریع شده

بررسی زمین‌شناسی مهندسی با تأکید بر آب‌بندی ساختگاه سد کانی‌سیب پیرانشهر

ارزیابی تأثیر خصوصیات زمین‌شناسی مهندسی ریز سنگ‌دانه‌ها در تراکم‌پذیری آن‌ها

بررسی ویژگی‌های زمین‌شناسی مهندسی نهشته‌های شهر دامغان

تاثیر ویژگی‌های‌ زمین‌شناسی ‌مهندسی سنگ‌دانه‌های آهکی روی خصوصیات سنگ‌های مصنوعی

بررسی خصوصیات زمین شناسی مهندسی چند نمونه مختلف از سنگ های گرانیتی و رابطه آن با خصوصیات فیزیکی

بررسی خواص زمین شناسی مهندسی رسوبات شور محیط پلایا در محدوده شهرهای خور و جندق

مطالعه خصوصیات زمین‌شناسی مهندسی سازند آغاجاری در اهواز با تاکید بر انحلال‌پذیری ماسه‌سنگ‌ها و تورم مارن‌ها

بررسی خصوصیات زمین شناسی مهندسی نهشته‌های لسی شمال کلاله در استان گلستان

مطالعه خصوصیات زمین شناسی مهندسی توف‌های شمال قزوین

مطالعه عوامل زمین‌شناسی مهندسی موثر بر روی وقوع زمین‌لغزش‌ها در منطقه زمان‌آباد، جنوب همدان

مطالعه خصوصیات زمین‌شناسی مهندسی سازند گچساران با تأکید بر انحلال‌پذیری و تورم‌پذیری در منطقه رامهرمز

بررسی خصوصیات زمین‌شناسی مهندسی ترانشه کنارگذر در حال احداث خوانسار و ارائه‌ی راهکارهای لازم جهت تثبیت آن

ارزیابی زمین شناسی مهندسی آبرفت های بخش توسعه جنوبی خط ۶ متروی تهران و مخاطرات زمین شناسی مسیر تونل

تاثیر خصوصیات زمین‌شناسی مهندسی سنگ دانه‌های سیلیسی بر ویژگی‌های مهندسی سنگ مصنوعی

انتخاب روش مناسب حفاری مسیر تونل با استفاده از خصوصیات زمین شناسی مهندسی خاکها (مطالعه موردی تونل شهید صیاد شیرازی)

مطالعه عوامل زمین‌شناسی مهندسی موثر بر پایداری شیب‌ها در گردنه‌ی نقره کمر، جنوب غرب تفرش

بررسی اثر پارامترهای زمین شناسی مهندسی موثر در پهنه بندی خطر فرسایش با استفاده از الگوریتم بهینه‌سازی کلنی مورچگان (مطالعه موردی حوضه آبریز سد سورال، کردستان)

بررسی خصوصیات زمین‌شناسی مهندسی و ژئوتکنیکی ساختگاه سد سررود

بررسی عوامل زمین‌شناسی مهندسی موثر در ارزیابی ساختگاه سدهای زیرزمینی و طراحی آن‌ها (مطالعه موردی : ساختگاه سد زیرزمینی ماست‌بندی اردستان)

بررسی خصوصیات زمین‌شناسی مهندسی نوار ساحلی استان بوشهر به هدف ارزیابی شاخص‌های ژئوتکنیکی طرح‌های ساحلی

مطالعه زمین‌شناسی مهندسی مارن‌های سازند قم در شمال شرق استان همدان با تاکید بر مصالح ساخت آجر

ارزیابی ویژگی‌های زمین‌شناسی مهندسی موثر در انتخاب ماشین تونل‌بری در طول مسیر تونل انتقال آب ارس

ارزیابی فرسایش‌پذیری حوضه آبریز سد آغ‌چای خوی از دیدگاه زمین‌شناسی مهندسی

مطالعه خصوصیات زمین‌شناسی مهندسی خاک‌های باقی‌مانده در جنوب همدان با تأکید بر منابع قرضه

ارزیابی خصوصیات زمین‌شناسی مهندسی و ژئومکانیکی توده سنگ‌های بستر سد خرسان ۲ با تأکید بر آزمون دیلاتومتری

بررسی زمین‌شناسی مهندسی و تحلیل پایداری تونل همرو در مسیر بین سنندج-مریوان

بررسی خصوصیات زمین‌شناسی مهندسی سنگ‌های سازند قم در شرق و شمال شرق همدان با تاکید بر آزمایش پیچش برجا

بررسی خصوصیات زمین‌شناسی مهندسی و نفوذپذیری ساختگاه سد گلول شیروان بر اساس شاخص نفوذپذیری ثانویه SPI

تاثیر بهسازی بر ویژگی‌های زمین‌شناسی مهندسی خاک‌های آلوده نفتی جنوب استان خوزستان

مطالعه روشهای آب‌بندی مخزن سد گردیان جلفا

ارزیابی تاثیر ویژگی‌های زمین‌شناسی مهندسی بر عملکرد دیواره گودبرداری‌های تسلیح شده با روش میخکوبی

ارزیابی خصوصیات زمین‌شناسی مهندسی و پارامترهای ژئوتکنیکی تصفیه‌خانه فاضلاب شماره چهار مشهد (التیمور)

ارزیابی ویژگی‌های زمین‌شناسی مهندسی سنگهای کارستی پی و تکیه‌گاه‌های سد پاتاق-سرپل ذهاب و ارائه راهکار برای آب‌بندی آنها

پهنه بندی پارامترهای ژئوتکنیکی شهر سمنان و بررسی روابط همبستگی بین پارامترها

بررسی مخاطرات زمین‌شناسی مهندسی مسیر تونل انتقال آب آزاد (قطعه اول)، سنندج

بررسی تاثیر آلودگی ناشی از گازوییل بر ویژگی‌های مهندسی خاک‌های سطحی محدوده انبار نفت همدان

تأثیر کانی‌شناسی و اندازه ذرات رس‌های بنتونیتی (میکرو تا نانو) بر ویژگی‌های زمین‌شناسی مهندسی و کاربرد آن‌ها مطالعه موردی: رس‌های دشت سه‌قلعه خراسان جنوبی

 

 

ایزی تز برندی متفاوت با خدماتی متمایز در زمینه پایان نامه و مشاوره پایان نامه دکتری و …

با همکاری آسان مقاله برند اول مشاوره مقاله در ایران

مشاوره پایان نامه : 09199631325

مشاوره مقاله : 09353132500

نظر (0)نظر ارسال کنید

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.