اکسپت و چاپ مقاله در مجلات ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED مورد تایید دانشگاه آزاد

اکسپت و چاپ مقاله در مجلات ISI, SCOPUS, ISC, PUBMED مورد تایید دانشگاه آزاد


برای آنکه پژوهشگران ودانشجویان بتوانند با چاپ مقالات خود در مجلات امتیاز پژوهشی کسب نمایند، انتخاب مجله ای که مورد تایید وزارتین ودانشگاه آزادباشد از اهمیت ویژه ای برخوردار است .


نشریات خارجی مانند ISI ,ISC ,SCOPUS ,PUBMED نشریاتی هستند که در واقع به پذیرش و چاپ مقالات هم ترویجی و هم علمی پژوهشی میپردازند .اما از آن جهت که پژوهشگران و دانشجویان برای دست یابی به مطالب نو و خلاق علمی بیشتر در پی مقالات علمی پژوهشی میباشند طبیعتا این نشریات هم توجه بیشتر خود رو  به روی پذیرش و چاپ  مقالات علمی پژوهشی متمرکز میکنند .پژوهشگران و دانشجویان برای کسب امتیاز علمی لازم و تقویت رزومه ی خود در مقاطع مختلف نیاز به پذیرش و چاپ مقالات خود در پایاگاه های علمی و نشریات معتبر علمی خواهند داشت و کسب امتیاز لازم تنها با چاپ در مجلات معتبر مورد تایید وزارتین وهمچنین مجلات معتبر مورد تایید دانشگاه آزاد حاصل میشود .

نشریات isi

نشریات ISI در همه ی موضوعات مقالات علمی – پژوهشی، علمی – ترویجی و علمی – عمومی پذیرش کرده و به چاپ میرساند .اما در اکثر موارد بنا به بیشتر مورد توجه قرار گرفتن مقالات علمی پژوهشی ،این نوع مقالات در مرکز توجه مجلات میباشند. به همه ی نشریه های نمایه شده در پایگاه اطلاعاتی علمی تامسون رویترز ISI گفته می شود که این نام در واقع با استناد به نام پیشین این موسسه Institute for Scientific Information می باشد. برای اطمینان از ایندکس بودن یک مجله در ISI به آدرس سایت زیر میتوان مراجعه کرد:

  •  WWW.ip-science.thomsonreuters.com/mjl 
  • WWW.bioxbio.com/if

نشریات isc

 Isc پایگاه استنادی علوم جهان اسلام میباشد و یک سامانه اطلاع رسانی علمی ست  که در پی بررسی  مجلات علمی کشورهای اسلامی بنا به  معیارهای علم سنجی معتبر اسلامی می‌باشد. بعد از تامسون و اسکوپوس، ISC (پایگاه استنادی علوم جهان اسلام) سومین پایگاه استنادی است که به منظور ارزیابی دستاوردهای پژوهشی کشورها محسوب می شود که پنجاه وهفت کشور در آن شرکت دارند . برای اطمینان از ایندکس بودن یک مجله در ISC می توان به آدرس سایت زیر مراجعه کرد:

  • WWW.mjl.isc.gov.ir

نشریات scopous

یکی از نمایه‌های استنادی معتبر و به نام  موسسه الزویر اسکوپوس. اسکوپوس اطلاعات محصولات حدود پنج هزار ناشر علمی را از تمام جهان در خود گنجانده است . در کل میتوان گفت  اسکوپوس اطلاعات شانزده هزار و پانصد مجله علمی پژوهشی را نمایه کرده ‌است. اسکوپوس(Scopus) یکی از محصولات الزویر(Elsevier) میباشد که به کار گرفتن اطلاعات آن پولی میباشد . برای اطمینان از ایندکس بودن یک مجله در موسسه اسکوپوس می توان به آدرس سایت زیر مراجعه کرد:

  • WWW.scimagojr.com/journalsearch.php
  • WWW.scopus.com

نشریات پابمد

پاب‌مِد از مهمترین ابزارها در خصوص جستجوی پایگاه داده‌های آزاد (دیتابیس) مدلاین میباشد، که اطلاعات بیبلیوگرافی پژوهشی برای تمام رشته‌ های علوم پزشکی و زیست‌شناسی را در خود گنجانده است . پاب مد شامل اطلاعات کیفی مرکز ملی اطلاعات زیست‌ فناوری و دیگر نهادها ی دولتی بخش سلامت ایالات متحده آمریکا است. این دیتابیس بطور رایگان برای همه قابل دستیابی میباشد. برای اطمینان از ایندکس بودن یک مجله در پاب مد می توان به آدرس سایت زیر مراجعه کرد:

  • WWW.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed

آسان مقاله بزرگترین سامانه اکسپت مقاله در ایران

ایزی تز بزرگترین مرکز مشاوره انجام رساله دکتری در ایران

پایان نامه من بزرگترین سامانه تخصصی مشاوره پایان نامه

تلفن مشاوره پایان نامه : 09199631325

تلفن مشاوره مقاله : 09353132500

 

 

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.