تماس: 09199631325

تنظیم مقاله به فرمت ژورنال | تنظیم مقاله به فرمت مجله | تنظیم مقاله به فرمت isi

تنظیم مقاله به فرمت ژورنال

با بهترین کیفیت و در کوتاهترین زمان ممکن

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

تنظیم مقالات علمی به فرمت isi

در کوتاهترین زمان ممکن با تیم آسان مقاله

تنظیم مقالات علمی به فرمت مجله

در کوتاهترین زمان ممکن با تیم آسان مقاله

تنظیم مقالات علمی به فرمت ژورنال

در کوتاهترین زمان ممکن با تیم آسان مقاله

تنظیم مقاله به فرمت ژورنال

یکی از مهم ترین کارهایی که نویسنده مقاله باید قبل از ارسال submit مقاله خود به کنفرانس ها و ژورنال ها و مجله های مختلف انجام دهند، تنظیم مقاله یا فرمت دهی مقاله در قالب و Template ژورنال مورد نظر است. اگر مقاله دارای وزن علمی بسیار بالایی باشد و تمامی موارد مربوط به شیوه نامه نگارش و گرامر و دستور زبان در آن رعایت شده باشد اگر در قالب، Template مجله فرمت بندی نشده باشد مقاله از Desk میز سردبیر فراتر نخواهد رفت تا در فرآیند داوری قرار گیرد. در این گونه موارد مقاله از ابتدا ریجکت می شود و از سوی ادیتور درخواست بازنگری و رعایت فرمت و قالب مجله و ژورنال می شود.

صفحه آرایی و تنظیم مقاله به فرمت و قالب ژورنال های تخصصی

پایگاه آسان مقاله تجربه بسیار گرانبهایی در ارسال مقاله دانشجویان، اساتید و پژوهشگران به کنفرانس های بین المللی، همایش های بین الملی، ژورنال های معتبر ISI ، ژورنال های معتبر علمی پژوهشی داخلی، ژورنال های پزشکی نمایه پابمد و مدلاین را دارد. تجربه پایگاه آسان مقاله نشان می دهد چگونه شیوه نگارش مقاله می تواند حس مثبت و منفی در داور ایجاد کند. این شیوه نگارش شامل موضوع مقال، نوآوری مقاله، نتایج و یافته های مقاله، متن رسا و بدون ایرادات نگارشی و دستوری، و در نهایت تنظیم و نوشتن مقاله به فرمت ژورنال می توانند اثرات مهمی در نظر و کامنت داور در رد و اکسپت مقاله داشته باشند.

بنابراین برای آنکه شانس پذیرش و اکسپت مقاله خود را افزایش دهید و دید مثبتی در داور ایجاد کنید نیاز است مقاله به فرمت و قالب ژورنال تنظیم شده و تلاش کنید از این امتیاز بهره مند شوید.


نحوه معرفی داور به مجلات ISI

همانطور که می دانید بسیاری از مجلات و ژورنال ها بعد از ارسال مقاله به آنها طی ایمیلی از شما می خواهند تا برای داوری مقاله خودتان سه یا چهار داور در حیطه تخصصی خود معرفی کنید. ادیتور مجله ISI با ارزیابی داوران معرفی شده از سوی شما تصمیم می گیرد که داوری را به آنها بسپارد یا خیر. برای این کار به راه کارهای زیر توجه کنید.

نکات مهم برای معرفی داور به مجله

1- سعی کنید هیچ داوری reviewer را از کشور خود به ادیتورها معرفی نکنید چراکه به احتمال خیلی زیاد مقاله برای انها ارسال نخواهد شد.
2- در حیطه تخصصی مقاله خودتان به جستجوی مقالات بپردازید. وقتی احساس کردید سطح مقاله معتبری که دریک مجله معتبر چاپ شده است به مقاله شما نزدیکتر است یکی از نویسندگان آن را با مشخصات کامل به ادیتور معرفی کنید.
3- هیچ وقت با داوری referee که خودتان به ادیتور معرفی کرده اید تماس نگیرید. در این صورت احتمال خبردار شدن ادیتور و عدم بررسی مقاله شما وجود دارد.
4- سعی نکنید که داورانی انتخاب کنید که در حیطه مقاله شما صاحب نظر و دارای مقالات متعدد باشند. این کار موجب می شود فرد سخت گیری را برای داوری مقاله خود انتخاب کنید. در عین حال داوری را انتخاب نکنید که اصلا مقاله معتبری در حیطه کاری شما نداشته و حتی تجربه ای در این زمینه ندارد.
5- همه داوران را از یک کشور یا حتی یک قاره انتخاب نکنید. به انتخاب داروان تنوع دهید تا ادیتور به شما اعتماد کند.
6- مشخصات کامل داوران را برای ادیتور ارسال کنید.

برای معرفی داوران برای مجلات علمی و پژوهشی و ISI می توانید از فرم زیر استفاده کنید

رديف      نام و نام خانوادگی داور        تخصص داور        محل خدمت       تلفن ثابت و همراه داور      ايميل داور         آدرس کامل داور
1
2
3
4

آسان مقاله بزرگترین سامانه اکسپت مقاله در ایران

ایزی تز بزرگترین مرکز مشاوره انجام رساله دکتری در ایران

پایان نامه من بزرگترین سامانه تخصصی مشاوره پایان نامه

تلفن مشاوره پایان نامه : 09199631325

تلفن مشاوره مقاله : 09353132500

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.