سفارش آنلاین ترجمه تخصصی و تایپ فوری مقاله

سفارش آنلاین ترجمه تخصصی و تایپ فوری مقاله :

سفارش آنلاین ترجمه تخصصی و تایپ فوری مقاله :

خدمات ترجمه و تایپ

گروه پژوهشی آسان مقاله با داشتن مترجمینی با تجربه، توانایی ترجمه انواع متون عمومی و تخصصی به زبان های انگلیسی، ترکی استانبولی و ترکی آذربایجانی را دار می باشد. همچنین آمادگی انجام ترجمه های مربوط به تمامی پروژه های دانشجویی و سازمانی را اعلام می دارد.

سفارش آنلاین ترجمه تخصصی و تایپ فوری مقاله

ترجمه و تایپ

سفارش آنلاین ترجمه تخصصی و تایپ فوری مقاله، کتاب و پایان نامه از انگلیسی به فارسی و بالعکس، ترکی استانبولی به فارسی و بالعکس، ترکی آذربایجانی و بالعکس، کره ای به فارسی و بالعکس با بیش از 80 مترجم و تایپیست در سراسر جهان فقط در بستر اینترنت ممکن می باشد. هزاره سوم شروع کاهش هزینه می باشد و هلدینگ گروه پژوهشی آسان مقاله در عصر تکنولوژی برای بهبود کیفیت ترجمه ها و همچنین کاهش غلط املایی در تایپ، کاهش هزینه ترجمه و تایپ، افزایش سرعت ترجمه و تایپ اقدام به دسته بندی مترجمین و تایپیست ها، برگزاری آزمون ترجمه تخصصی و صحت تایپ، دیتاکاوی دائمی نظرات شما کاربران گرامی نموده که همه اینها در کنار شیوه مدیریتی ویژه در نهایت به صورت ارمغان هزاره سوم در خدمات تایپ و ترجمه نمایان گشته است.

تضمين کيفيت خدمات ترجمه و تايپ

تضمين کيفيت خدمات ترجمه و تايپ ما، دسته بندي و سطح بندي مترجم ها و تايپيست ها، برگزاري آزمون هاي تخصصي ترجمه و تايپ، پايش مترجمين و تايپيست ها، بهره مندي از نظرات شما کاربران گرامي و مديريتي ويژه مي باشد. ما هميشه علاوه بر حفظ کيفيت، دغدغه ارتقاي کيفيت ترجمه و تايپ را داريم و دستان ياري بخش شما را قدر ميدانيم.

شرايط ضمانت خدمات

گارانتي خدمات تايپ: تمامي خدمات تايپ و صفحه بندي شامل 10 روز گارانتي مي شوند. اين گارانتي شامل هر گونه نقصاني در تايپ مي شود و با تايپيست سفارش شما تا 10 روز تسويه نمي شود تا ضمانت اجراي گارانتي شما مهيا باشد.

گارانتي خدمات ترجمه:

تمامي سفارش هاي ترجمه در گروه پژوهشی آسان مقاله به صورت تايپ شده تحويل مي شوند و تا 10 روز گارانتي دارند. ترجمه هاي از نظر تخصصي بودن، املايي و گرامري، روان بودن و علمي ضمانت مي شوند و تا ده روز با مترجم مورد نظر تسويه نمي شود تا ضمانت اجراي گارانتي مهيا باشد.

شرايط استفاده از گارانتي:

ميتوانيد مراتب نقصان را از طريق ايميل يا تماس اطلاع رساني نماييد تا پس از تاييد برايتان اصلاح، ترجمه مجدد يا برگشت وجه انجام شود.

 

آسان مقاله بزرگترین سامانه اکسپت مقاله در ایران

ایزی تز بزرگترین مرکز مشاوره انجام رساله دکتری در ایران

پایان نامه من بزرگترین سامانه تخصصی مشاوره پایان نامه

تلفن مشاوره پایان نامه : 09199631325

تلفن مشاوره مقاله : 09353132500

 

 

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.