طراحی پوستر و لوگو با بهترین قیمت در ایران

طراحی پوستر و لوگو با بهترین قیمت در ایران :

طراحی پوستر و لوگو 

از مهمترین نکته های یک برند و نام تجاری نشان آن شرکت یا لوگو و در واقع طراحی لوگو می باشد. طراحی لوگو می تواند نمایانگر فعالیت یک مجموعه باشد و طراحی مناسب آن خاطره خوبی در ذهن مخاطبین خود بگذارد. رنگ یک لوگو و همچنین طرح آن اگر مناسب نباشد هیچ اثری برروی مخاطبین نخواهد گذشت.

لوگوی مناسب

طراحی پوستر و لوگو

یک لوگوی مناسب در عین حال که باید گویا و زیبا باشد سادگی نیز نباید فراموش شود. با مروری ساده به لوگوی شرکت های بزرگ و بین المللی دنیا متوجه می شویم که کاملا هوشمندانه و هدفمند طراحی شده اند.

گروه آسان مقاله در طراحی پوستر و لوگو

گروه آسان مقاله با داشتن سابقه ای طولانی و با دارا بودن تیم مجرب طراحی و ایده پردازی قادر است شما را در این زمینه کاملا راهنمایی کند و بتواند شما را به اهدافتان نزدیکتر کند.

طراحی آرم یا طراحی لوگو

طراحی آرم یا طراحی لوگو باید به گونه ای انجام شود که ما در آینده مجبور به تغییر و اصلاح آن نباشیم زیرا با معرفی برند سازمان خود مخاطبین ما را با آن لوگو شناسایی خواهند کرد و با تغییر آن آرم یا لوگو مخاطبین دچار سردرگمی خواهند شد .

انتخاب رنگ در لوگو

انتخاب رنگ در لوگو نکته مهمی است رنگ لوگو با توجه به موضوع کاری ان بسیار گوناگون می باشد لوگو های که سیاه و سفید طراحی شده اند بیشتر برای مراکز دولتی و یا مذهبی می باشد لوگو های که برای شرکت های خصوصی طراحی می شود اصولا از عکس گرافیکی یا قسمتی از نام  آن سازمان است که به صورت خاص در طراحی لوگو استفاده می شود .

مشاوره در طراحی پوستر و لوگو

آسان مقاله به عنوان یکی از شرکت های باتجربه در زمینه طراحی پوستر و لوگو  اختصاصی مشاور مناسبی برای ایده ها و اهداف شما خواهد بود. مشاورین و طراحان ما آماده هستند تا تجربیات خود را در اختیار شما قرار دهند.

جمع آوری خلاصه طرح شما

پاسخ به چند سوال ساده در مورد تجارتتان و طرح لوگویی که به دنبل آن هستید.

مرور و تهیه بازخورد

طراحان بر اساس توضیحات طرح کلی را ارائه می دهند.

انتخاب طرح برنده

بعد از زمان مقرر، از میان طرح ها، طرح مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

چرا بر روی طراحی حرفه ای لوگو باید سرمایه گذاری کرد؟

طراحی لوگو حرفه ای به شما کمک می کند تا مورد توجه قرار گیرید و در ذهن باقی بمانید، بنابراین به شما کمک می کند تا تجارت موفق تری داشته باشید. لوگوی شما می تواند بیانگر تمام چیزهایی باشد که شرکت شما بر رو آن بنا شده است.
به طوری که لوگوی شرکت شما می تواند در بالا بردن اولین تاثیرگذاری بر روی مشتریانتان تعیین کننده باشد. لوگوی خوب می تواند اطمینان را بین تجارت و مشتریانتان ایجاد کند، هویت برند را بنا کند، و به وجود آمدن نگاهی حرفه ای بر معتبر بودن تشکیلات شما را میسر سازد. پس چرا کمی برای لوگویی حرفه‎ای که در ایجاد تصویر برای برندتان تعیین کننده است سرمایه گذاری نمی کنید؟

شما لوگو دارید، ولی ایرادی وجود دارد!

شاید کمی قدیمی به نظر بیاید. رنگ ها خیلی مناسب نیستند. ایده خوب است، ولی بخشی از آن برای شما دلچسب نیست.
می توانید لوگوی فعلی یا طرح خود را رها کنید و از اول شروع کنید. اگر طرح حاضر شما نقص غیرقابل جبرانی دارد، ما خوشحال می شویم تا لوگوی شما را از پایه طراحی کنیم، لوگویی که کاملا رضایت شما را جلب کنید.

تصحیح لوگو

ما می توانیم لوگویی که دارید را تصحیح کنیم. لوگوی شما را تحویل گرفته و آن را جذاب تر و تاثیر گذارتر کنیم. به طوری که به صورت کلی ایده لوگوی اصلی را در بر گرفته باشد و مطمئنا نتیجه کار شما را شگفت زده خواهد کرد! همچنین برای مواردی که شما فرمت مورد نیاز را از لوگوی خود نداشته باشید یا نیازمند طرح با کیفینی از آن باشید، ما آن را به صورت برداری (وکتور) از روی طرح اصلی طراحی می کنیم.

 

آسان مقاله بزرگترین سامانه اکسپت مقاله در ایران

ایزی تز بزرگترین مرکز مشاوره انجام رساله دکتری در ایران

پایان نامه من بزرگترین سامانه تخصصی مشاوره پایان نامه

تلفن مشاوره پایان نامه : 09199631325

تلفن مشاوره مقاله : 09353132500

 

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.