تماس: 09199631325
آسان مقاله
چاپ مقاله یک ماهه - نگارش مقاله | نگارش مقاله علمی و پژوهشی | نگارش مقاله isi

در کوتاهترین زمان ممکن مقاله خود را نگارش و ویرایش کنید.

  دریافت مشاوره رایگان

  آسان مقاله بزرگترین ارائه دهنده خدمات مشاوره پذیرش و اکسپت مقاله ISI

  نگارش مقاله ذکر چند نکته بسیار ضروری می باشد.

  • برخی از موسسات با اخذ هزینه ی اندک ادعا می کنند که می توانند اکسپت و چاپ ژورنال های معتبر دنیا را بگیرند و به این طریق از کم اطلاعی دانشجویان و یا مشتریان خود سو استفاده کرده و آن ها را فریب می دهند. برای این منظور بهتر است دانشجویان و دانش پژوهان همواره قبل از شروع به کار، لیست ژورنال های معتبر و مورد تایید را از وزات علوم (در ایران) و یا پایگاه های جهانی استاندارد و معتبری از جمله Scopus، Elsevier، Siencedirect و … جستجو کنند.

  • دانشجویان، اساتید و دانش پژوهانی که فعالیت در زمینه ی چاپ مقالات دارند باید بدانند که ملاک ارتقای شغلی، پژوهشی، آموزشی، ارتقای علمی و مصاحبه ی دکترای تخصصی در ایران فقط چاپ مقالات در ژورنال هایی است که مورد تایید وزارت علوم است. در نتیجه باید حتما از وزارت علوم برای دیتابیس این ژورنال ها استعلام گرفته شود. توجه داشته باشید که انتخاب ژورنال مناسب برای چاپ مقاله بسیار حائز اهمیت است.

  • بسیاری از ژورنال ها ممکن است در لیست سیاه (Black list) قرار بگیرند. داشتن مقالات در این ژورنال ها نه تنها امتیازی محسوب نمی شود بلکه به اعتبار علمی فرد نیز آسیب می زند. به همین دلیل باید بخاطر داشت که برخی از موسسات با علم به این موضوع از بی اطلاعی دانشجو سو استفاده کرده و از این ژورنال ها اکسپت و چاپ می گیرند.

  • بطور کلی باید گفت ژورنال های معتبر باید نمایه شده در ISI باشند (ISI-Indexed) و یا دارای ضریب تاثیر (Impact factor) از JCR باشند. در غیر اینصورت باید به موسسه ی طرف قرارداد شک کرد و احتمال داد که کار خلاف قانون و قواعد علمی و آکادمیک دنیا صورت خواهد گرفت و این دانشجو است که ضرر می کند.


  بسیار مهم:

  دانش پژوهان گرامی باید این نکته ی بسیار مهم را در نظر داشته باشند که برای گرفتن اکسپت و چاپ مقاله از یک ژورنال استاندارد و معتبر هیچگونه تضمینی وجود ندارد. در دنیای آکادمیک، استاندارد هایی وجود دارد که قابل انعطاف نیستند.

  ژورنال هایی که در لیست سیاه باشد و یا مورد تایید وزارت علوم نباشد بعضا به راحتی اکسپت تضمینی ارائه می کنند. با علم به این قضیه می توان گفت هیچ ژورنال و موسسه ی معتبری (به زبان عامیانه غیرکلاهبردار) هرگز نمی تواند ادعا کند که بصورت تضمینی اکسپت و چاپ ارائه می کند.

  در صورت مواجهه با هر موسسه ای که ادعای تضمینی بودن اکسپت و چاپ می کند قطعا به نیت آنها شک کنید.

  در چنین موسساتی ارائه ی استعلام اکسپت بصورت تقلبی (Fake) بوده و صرفا با ساخت یک ایمیل تقلبی با آدرس دقیق ژورنال صورت می گیرد و امکان استعلام گرفتن وضعیت مقاله در ژورنال توسط خود دانشجو وجود ندارد و موسسه اعلام می کند که فقط خود موسسه مسئول مکاتبات با ژورنال خواهد بود.

  برای جستجوی اینکه این حرف چقدر صحت دارد می توانید مستقل از موسسه ی مذکور، مستقیما با ژورنال مربوطه مکاتبه کنید و استعلام بگیرید.


  راه حل چیست؟

  تنها راه حل اعتماد به متخصصان و محققان مورد اعتماد است که در نگارش مقاله ی استاندارد و معتبر، دانشجو را یاری کنند. برای ژورنال های معتبر جهانی و یا مورد تایید وزارت علوم برای اخذ اکسپت و چاپ مقاله هیچ راه میانبری جز نوشتن مقاله ی استاندارد وجود ندارد.

  در بخش مقاله می توانید اطلاعات مفید بسیار بیشتری را در این زمینه کسب کنید. فایل های متعددی برای کسب اطلاعات در این زمینه در بخش آموزش رایگان قرار داده شده است تا دانش پژوهان گرامی با آگاهی کامل بتوانند مسائل را بررسی کنند.

   

  آسان مقاله بزرگترین سامانه اکسپت مقاله در ایران

  ایزی تز بزرگترین مرکز مشاوره انجام رساله دکتری در ایران

  پایان نامه من بزرگترین سامانه تخصصی مشاوره پایان نامه

  تلفن مشاوره پایان نامه : 09199631325

  تلفن مشاوره مقاله : 09353132500

  آسان مقاله
  برای مشاوره 24 ساعته کلیک کنید...