بررسی ایندکس بودن ژورنال در سایت ISI

نوامبر 24, 2020 (0) نظر

بررسی ایندکس بودن ژورنال در سایت ISI

بررسی ایندکس بودن ژورنال در سایت ISI :

بررسی ایندکس بودن ژورنال در سایت ISI

برای بررسی نمایه بودن مجله در لیست ISI THOMSON REUTERS  شما باید نخست وارد سایت تامسون شده و سپس به بخش Master Journal List مراجعه کنید. در این بخش شما می توانید از به سه روش وارد کردن ISSN ، نام ژورنال یا مخفف آن، مجله مورد نظر را مورد بررسی قرار دهید. در وارد کردن ISSN  حتما به فرمت اعلام شده دقت کنید. برای مثال ISSN  حتما بدون فاصله و با خط تیره (۵۶۷۸-۱۲۳۴) نوشته شود. برای اسم ژورنال و یا مخفف آن نیز از حروف بزرگ استفاده شود مانند JOURNAL OF CELL TRANSPLANTATION or JOURNAL بعد از ثبت یکی از موارد(ترجیحا ISSN توصیه می شود) از منوی باز شونده پایین کار نوع ورودی را مشخص کنید. توجه کنید اگر شما در کادر ورودی ISSN  وارد کرده باشید ولی در منو باز شونده Full Journal Title انتخاب کرده باشید نتایج برای شما بازیابی نخواهد شد لذا حتما نوع ورودی را مشخص کرده و سپس بر روی گزینه جستجو کلیک کنید.

مطب پیشنهادی :
مقاله کنفرانسی و مقاله همایشی چیست و چه تفاوتی با هم دارند ؟

اگر نتیجه جستجو اسم و مشخصات ژورنال از پایگاه تامسون بازیابی شد( مانند نمونه زیر) پس ژورنال در لیست ISI  ایندکس می باشد.

JOURNAL OF APPLIED PSYCHOLOGY Bimonthly ISSN: 0021-9010 AMER PSYCHOLOGICAL ASSOC, 750 FIRST ST NE, WASHINGTON, USA, DC, 20002-4242

Coverage

در غیر این صورت ژورنال در لیست تامسون آی اس آی ایندکس نمی باشد.

توجه کنید که این پایگاه فقط ایندکس بودن ژورنال در لیست ای اس ای را بیان می کند و شما برای بررسی ایمپکت فاکتور مجلات باید به سایت SJR  مراجعه کنید.

 

آسان مقاله بزرگترین سامانه اکسپت مقاله در ایران

مطب پیشنهادی :
آشنایی با اصطلاحات تخصصی مقاله نویسی

ایزی تز بزرگترین مرکز مشاوره انجام رساله دکتری در ایران

پایان نامه من بزرگترین سامانه تخصصی مشاوره پایان نامه

تلفن مشاوره پایان نامه : 09199631325

تلفن مشاوره مقاله : 09353132500

 

 

نظر (0)نظر ارسال کنید

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.