جستجوی نشریات و مقالات در پایگاه Magiran

سپتامبر 09, 2019 (0) نظر

جستجوی نشریات و مقالات در پایگاه Magiran

جستجوی نشریات و مقالات در پایگاه Magiran

جستجوی نشریات و مقالات در پایگاه Magiran

انجام پروپوزال و پایان نامه و پروژه نیازمند دیدن پروژه های دیگر و تحقیقات گسترده میباشد و اکثر دانشجوهای ایرانی به دنبال مقالات فارسی زبان میباشد برای پیداکردن مقالات فارسی زبان پایگاه علمی قدرتمندی وجود دارد که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت . امروزه با استفاده از اینترنت دستیابی به هرچیزی آسان است .

Magiran بانک اطلاعاتی نشریات پژوهشی فارسی

از سال 1380  پایگاه علمی نشریات کشورMagiran در حیطه نشریات علمی فعالیت خود را ادامه میدهد پایگاهی که با 1500 پایگاه علمی همکاری دارد و بزرگترین بانک اطلاعاتی و موتور جستجوی مقالات علمی فارسی است .در ایران نشریات تخصصی و علمی متفاوتی وجود دارند که به دلیل عدم اطلاع رسانی صحیح، گمنام مانده و مخاطبان بسیار محدودی دارند. این پایگاه علمی با جمع آوری این نشریات، امکان استفاده از مقالات علمی فارسی را از طریق وبگاه مگ ایران فراهم آورده است.

در پایگاه magiran  امکان سرچ به صورت الفبایی هم وجود دارد و شما میتوانید حروف هر مقاله ای را میخواهی سرچ کنید البته موضوع سرچ فقط به اینجا ختم نمیشود و موضوع هم نوع دیگری از سرچ است که میتواند در پیدا کردن مقاله ها به شما کمک کند .  پایگاه اطلاعات نشریات کشور magiran، با انتشار طرح روی جلد، فهرست مطالب هر شماره، و مشخصات مقاله ها با استفاده از اطلاعات خود نشریات، فهرست کاملی را در اختیار پژوهشگران قرار می دهد.

مطب پیشنهادی :
مجازات سرقت علمی اعلام شد = سه سال حبس

ادرس سایت magiran

www.magiran.com

همچنین یک موضوع جالب توجه این است که امکان سرچ کردن در بخش مگ ایران برای مقالات و نشریات ایران امکان پذیر است . در واقع نشریات علمی می توانند متن کامل مقالات را در این پایگاه انتشار دهند. نشریات علمی با ارسال یک نسخه از هر شماره چاپ شده به این پایگاه، در فهرست نشریات علمی قرار گیرند و در صورت تمایل متن کامل و یا چکیده مقالات علمی فارسی را در اختیار محققین فارسی زبان سراسر دنیا قرار دهند.

مطب پیشنهادی :
فیپای الکترونیکی چیست؟ | فیپا چیست؟

 

 

آسان مقاله بزرگترین سامانه اکسپت مقاله در ایران

ایزی تز بزرگترین مرکز مشاوره انجام رساله دکتری در ایران

پایان نامه من بزرگترین سامانه تخصصی مشاوره پایان نامه

تلفن مشاوره پایان نامه : 09199631325

تلفن مشاوره مقاله : 09353132500

 

 

 

 

نظر (0)نظر ارسال کنید

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.