خدمات مقاله

سپتامبر 09, 2019 (0) نظر , , , , , , , , , ,

خدمات مقاله

خدمات مقاله

خدمات مقاله

سال 2013 را میتوان یک گام بزرگ برای محققین ایرانی در تولید علم دانست ، محققین ایرانی در این سال 27000 مقاله را انتشار دادند که در تولید علم جهانی رتبه 20 ام را بدست آورد. رتبه ای که نشان میدهد این موضوع باید مورد توجه بیشتری قرار گیرد چرا که دانشمندانی هستند که شب و روز را در پی بدست آوردن علم سپری میکنند. اگر این موضوع مورد توجه بیشتری باشد قطعا رتبه علمی ایران هرروز پیشرفت میکند و به جایگاهی جهانی رشد پیدا میکند.

مشکلات در رابطه با مقاله

مشکلاتی برای دانشمندان وجود دارد از جمله پشتیبانی یک تحقیق علمی ارزشمند، استخراج مقاله از آن، نگارش آن بر مبنای استانداردهای جهانی، تصحیح، ویرایش و انتخاب ژورنال مناسب، تغییر فرمت مقاله بر اساس فرمت ژورنال انتخابی و ارسال مقاله، (پشتیبانی) تغییرات مدنظر داوران و پاسخ به سئوالات آنها و در نهایت چاپ یک مقاله علمی فرآیندی دشوار است که می تواند ماهها به طول (پشتیبانی)د و با توجه به موانع موجود، بسیاری از محققین زمان، حوصله و انرژی کافی برای طی این پروسه را ندارند، از دیگر سوی داشتن یک مقاله علمی معتبر برای فارغ التحصیلان مقاطع تحصیلات تکمیلی اجتناب ناپذیر است و علاوه بر اعتبار جهانی و ارزش معنوی آن که نشر دانش می باشد جهت اخذ پذیرش از دانشگاههای خارج از کشور و قبولی در مصاحبه دکتری و حتی یافتن شغل ضروری است.

مطب پیشنهادی :
نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران | مرکز خرید و فروش محصولات شرکت سیگما الدریچ

خدمات مقاله

موسسه اسان مقاله یکی از موسساتی است که در کنار موسسات دیگر مشغول به فعالیت میباشد تا با  اساتید برجسته کشور در رشته های مختلف و در قالب دو سامانه تخصصی یکی در حوزه نگارش مقالات تحت عنوان سیمانا و دیگری در حوزه چاپ مقالات تحت عنوان سیمادا، در تلاش است تا با کمک به محققین جوان کشور و تسهیل و تسریع فرآیند طولانی و دشوار نگارش و چاپ مقاله گامی هر چند کوچک در اعتلای بیشتر نام میهن عزیزمان در تولید علم جهانی بردارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این دو سامانه و خدمات قابل ارائه توسط موسسه شریف یار می توانید به صفحات نگارش مقاله و چاپ تضمینی مقاله مراجعه نمایید.

مطب پیشنهادی :
مقاله نویسی چیست و هزینه مقاله نویسی

 

 

 

آسان مقاله بزرگترین سامانه اکسپت مقاله در ایران

ایزی تز بزرگترین مرکز مشاوره انجام رساله دکتری در ایران

پایان نامه من بزرگترین سامانه تخصصی مشاوره پایان نامه

تلفن مشاوره پایان نامه : 09199631325

تلفن مشاوره مقاله : 09353132500

 

 

 

 

 

نظر (0)نظر ارسال کنید

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.