سابمیت مقاله isi | مدت زمان سابمیت مقاله isi

آوریل 04, 2024 (0) نظر ,

سابمیت مقاله isi | مدت زمان سابمیت مقاله isi | تلفن های مشاوره و تماس : 09199631325 و 09353132500 می باشد.
سابمیت مقاله isi | مدت زمان سابمیت مقاله isi

سابمیت مقاله isi

سابمیت مقاله به پایگاه‌های مختلفی ارجاع دارد که مقالات علمی را برای انتشار در آنها پذیرش می‌دهند. ISI (Institute for Scientific Information) یکی از پایگاه‌های شناخته شده برای انتشار مقالات علمی است. ISI اکنون به عنوان Web of Science شناخته می‌شود که یک پایگاه داده تحقیقاتی و اندیس مقالات علمی است.

سابمیت مقالات به ISI یعنی ارسال مقاله به یکی از مجلاتی که در این پایگاه نمایه شده‌اند و انتشار مقاله در آن مجله، موجب ورود اطلاعات مقاله به پایگاه داده ISI و در نتیجه افزایش دسترسی به این مقاله برای پژوهشگران و علاقه‌مندان به رشته مربوطه خواهد شد. این فرآیند می‌تواند زمان بر باشد و نیاز به رعایت استانداردها و دستورالعمل‌های ISI دارد.

سابمیت مقاله isi

سابمیت مقالات به پذیرش یک مقاله علمی توسط پایگاه‌های اطلاعاتی معتبر مانند ISI (Institute for Scientific Information) اشاره دارد. ISI یکی از معروف‌ترین و معتبرترین پایگاه‌های اطلاعاتی علمی است که مقالات و مطالب علمی را جمع‌آوری و ارزیابی می‌کند.

سابمیت مقاله ISI به معنای ارسال یک مقاله علمی توسط نویسنده(ها) یا پژوهشگر(ان) به یک مجله علمی یا کنفرانسی است که معتبرترین پایگاه‌های اطلاعاتی مانند ISI آن را فهرست می‌کنند. پذیرش مقاله توسط اینگونه پایگاه‌ها نشان‌دهنده‌ی کیفیت و اعتبار علمی آن است و به نویسنده(ها) امکان دسترسی به یک مخاطب بیشتر و برجسته‌تر در جامعه علمی را می‌دهد.

مطب پیشنهادی :
انجام مقاله ISC کامپیوتر | انجام نگارش پذیرش و چاپ مقاله ISC رشته کامپیوتر

سابمیت مقاله isi چیست ؟

احتمالاً شما به ارسال یک مقاله به یک مجله علمی یا کنفرانسی منتشر شده در پایگاه داده ISI اشاره دارید.

ISI به معنای “Institute for Scientific Information” است که مجموعه‌ای از پایگاه‌های داده معتبر علمی مانند Web of Science را اداره می‌کند. وقتی مقاله‌ای در یک مجله علمی منتشر شود و سپس توسط ISI در پایگاه داده‌هایش فهرست شود، این به معنای این است که مقاله به عنوان یکی از مقالات علمی و تحقیقاتی معتبر و شناخته شده شناخته شده است.

بنابراین، “سابمیت مقالات  ISI” به معنای ارسال یک مقاله علمی به یک مجله یا کنفرانسی است که در پایگاه داده ISI فهرست شده و احتمالاً باعث پذیرش و منتشر شدن آن در این پایگاه داده خواهد شد.

مدت زمان سابمیت مقاله isi

مدت زمان سابمیت مقالات به پایگاه داده‌های ISI، مانند Web of Science، متفاوت است و بستگی به چندین عامل دارد، از جمله:

  1. زمان ارزیابی نویسندگان: زمانی که نویسندگان مقاله آن را نهایی کرده و آماده ارسال کردن به مجله علمی مورد نظر هستند.
  2. زمان ارزیابی توسط مجله: بعد از ارسال مقاله، مجله آن را بررسی کرده و ممکن است زمان زیادی برای این کار صرف شود. این مدت زمان بستگی به حجم مقالات و تعداد داوران مجله است.
  3. زمان اعمال تغییرات: در صورتی که نیاز به اصلاحات یا تغییرات در مقاله باشد، زمانی برای اعمال این تغییرات لازم است.
  4. پذیرش مقاله: پس از ارسال، اگر مقاله پذیرفته شود، زمانی لازم است تا اطلاعات مقاله در پایگاه داده ISI به‌روزرسانی شود و مقاله در آن فهرست شود.
مطب پیشنهادی :
آیا تمامی مجلات باید کد doi داشته باشند؟ | مجلات با کد doi

در کل، مدت زمان سابمیت یک مقاله به ISI متغیر است و ممکن است از چند هفته تا چند ماه متفاوت باشد، به ویژه با توجه به فرآیند ارزیابی و پذیرش در مجلات علمی مختلف.

 

ایزی تز برندی متفاوت با خدماتی متمایز در زمینه پایان نامه و مشاوره پایان نامه دکتری و …

با همکاری آسان مقاله برند اول مشاوره مقاله در ایران

تلفن های مشاوره و تماس : 09199631325 و 09353132500 می باشد.

نظر (0)نظر ارسال کنید

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.