مجلات تضمینی و غیر تضمینی چیست ؟ و سفارش چاپ مقاله در مجلات تضمینی

دسامبر 10, 2020 (0) نظر ,

مجلات تضمینی و غیر تضمینی چیست ؟ و سفارش چاپ مقاله در مجلات تضمینی

مجلات تضمینی و غیر تضمینی چیست ؟ و سفارش چاپ مقاله در مجلات تضمینی

مجلات تضمینی و غیر تضمینی چیست ؟ و سفارش چاپ مقاله در مجلات تضمینی :


آسان مقاله: با توجه به پیشرفت روز افزون علم و اشتراک گذاری نتایج تحقیقات علمی از طریق مقالات، لازم است تا با انواع مجلات به منظور چاپ مقالات خود آشنا شویم.


مجلات تضمینی :

مجلات تضمینی حاوی مجلات معتبر ISI , ISC , SCOPUS  و مجلات علمی پژوهشی خارجی می باشند که معتبر و مورد تائید وزارت علوم و دانشگاهها می باشند ولی با این تفاوت که ایمپکت فاکتور ندارند و مجلات پولی هستند که اکثرا برای مقاطع کارشناسی ارشد و مصاحبه دکتری توصیه می نمایم که بتوانند به راحتی امتیاز کامل پژوهشی خود را در مصاحبه و یا نمره کامل خود را برای 2 نمره پایان نامه (جهت پذیرش و چاپ مقاله شان) دریافت نمایند.

طبق روال موسسه آسان مقاله، جهت ارسال مقالات برای مجلات تضمینی در ابتدا هیچ هزینه ای دریافت نمی شود. بعد از مشخص شدن نتایج داوری چنانچه مقاله پذیرش شده باشد مبلغ را از مشتری دریافت نموده و اقدامات لازم جهت اخذ نامه پذیرش نهایی از مجله صورت می گیرد. ولی چنانچه مقاله ریجکت شده باشد مجله دیگری معرفی و جایگزین می شود و هیچ هزینه ای از مشتری دریافت نمی شود.

مطالب پیشنهادی با استاد علی کیان پور :
ارزیابی مجلات علمی ISI و ارزیابی مجلات علمی معتبر ISI خارجی وزارت علوم

 مجلات غیرتضمینی :

مجلات غیرتضمینی حاوی مجلات معتبر JCR  و مجلات علمی پژوهشی داخلی می باشند که معتبر و مورد تائید وزارت علوم و دانشگاهها می باشند. این مجلات دارای ایمپکت فاکتور می باشند و بسیار مجلات معتبر و سخت گیری هستند که اکثرا برای مقاطع دکتری و اساتید و هیات علمی الزامی هستند. داوری و اخذ پذیرش از این مجلات بسیار سخت می باشد. زیرا این مجلات به لحاظ داشتن اعتبار بالا بصورت تضمینی با هیچ موسسه ای قرار نمی بندند و عمده داوری خود (70 الی 80 درصد) را روی بار علمی و محتوای مقاله ارسالی متمرکز می نمایند و فقط در صورت قابل قبول بودن مقاله از نظر داوری تا 70 درصد، ما بعنوان موسسه 20 الی 30 درصد حق رایزنی با این مجلات داریم تا بتوانیم پذیرش بگیریم که این قانون نیز برای تمامی موسسات یکسان می باشد. ولی اگر مقاله ارسالی در سطح متوسط یا متوسط به پایین باشد این مجلات رایزنی موسسات را نیز به هیچ عنوان درنظر نگرفته و مقاله را ریجکت می نمایند. لذا شرط پذیرش گرفتن از این مجلات، دارا بودن مقاله ای با بار علمی بالاست. همچنین یکی از فاکتورهایی که احتمال پذیرش را افزایش می دهد اینست که نویسندگان محترم حتما بخش “دستورالعملهایی برای نویسندگان” را با دقت مطالعه فرموده و محتوا و فرمت بندی محتوایی مقاله خود را مطابق درخواست مجله انتخابی شان تنظیم نمایند.

مطالب پیشنهادی با استاد علی کیان پور :
ترجمه متون حقوقی چه ویژگی باید داشته باشد؟

طبق روال موسسه آسان مقاله، جهت شروع کار سابمیت در مجلات JCR و یا علمی پژوهشی داخلی در ابتدا مبلغ 200.000 تومان دریافت می شود که این مبلغ جهت امور سابمیت و داوری و پیگیری مقاله مشتری دریافت می شود و پس از سابمیت مقاله، username  و password مخصوص شما و یا ایمیل مکاتبه شده به مشتری ارسال می گردد تا ایشان نیز بتوانید پروسه مقاله را از سایت مجله پیگیری نمایید.

همچنین مدت زمان داوری مجلات ایمپکت دار JCR ، معمولا 4  الی 9 هفته و زمان داوری مجلات علمی پژوهشی داخلی 4 الی 16 هفته می باشد.

مطالب پیشنهادی با استاد علی کیان پور :
ارزیابی مقاله ISI و مقاله ISI چگونه ارزیابی می شود ؟

 

 

آسان مقاله بزرگترین سامانه اکسپت مقاله در ایران

ایزی تز بزرگترین مرکز مشاوره انجام رساله دکتری در ایران

پایان نامه من بزرگترین سامانه تخصصی مشاوره پایان نامه

تلفن مشاوره پایان نامه : 09199631325

تلفن مشاوره مقاله : 09353132500

 

 

نظر (0)

پیام بگذارید

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.