نمونه مقاله رشته کامپیوتر نرم افزار

سپتامبر 09, 2019 (0) نظر , , , , , , , , , ,

نمونه مقاله رشته کامپیوتر نرم افزار | تنظیم مقاله به فرمت ژورنال | تنظیم مقاله به فرمت مجله | تنظیم مقاله به فرمت isi

نمونه مقاله رشته کامپیوتر نرم افزار

نمونه مقاله رشته کامپیوتر نرم افزار

شماره 1 : ارزیابی کارایی پروتکل های مسیریابی مبتنی بر مکان شبکه های بین خودرویی در سناریو شهری

چکیده مقاله:

شبکه های VANET زیر مجموعه ای از شبکه های MANET می باشند که می توانند جهت ارتباط در سیستم هاای ITS مورد استفاده قرار گیرند. این شبکه ها مانند MANET ساختار خاصی نداشته و در آن ها نودهای تشکیل دهنده شبکه، خودروها ای در حال حرکت هستند. تصمیم راننده، سرعت بالا و حرکت مداوم خودروها خصوصیات منحصر به فردی را در این شبکه ها ایجاد کرده است. بناابراین مسیریابی ب ارای انتشار داده ها در این شبکه ها مسیله ای اساسی است. مسیریابی در این شبکه ها خود به چند دسته کلی تقسیم می شود که یکی از مهمترین آن ها مسیریابی مبتنی برمکان می باشد. پروتکل های مسیریابی GPCR، GPSR، LAR، STBRاز پروتکل های پیشتاز در شبکه های مبتنی بر مکان می باشند. در این مقاله به ارزیابی کارایی این پروتکل ها در محیط شهری پرداخته و از طریق شبیه سازی ها نشان داده ایم که اگر شاخص تحویل بسته مد نظر باشد آنگاه پروتکل GPCR بهترین عملکرد را دارد و چنانچه شاخ تاخیر انتها به انتها مورد توجه قرار گیرد، پروتکل GPSR کارایی بالاتری را از خود نشان می دهد.

شماره 2 :مقایسه پروتکل های مسیریابی مبتنی بر تقاضا در شبکه های موبایلی

چکیده مقاله:

MANET یک شبکه بی سیم دینامیکی است که م یتواند بدون نیاز به هر گونه زیر ساختار از قبل تهیه شده ای شکل بگیرد که درآن هر گره می تواند به عنوان یک مسیریاب عمل کند. یکی از مباحث اصلی MANET طراحی پروتکل های مسیریابی قوی است که برای شکل شبکه در حال تغییر به صورت تصادفی و مکرر تطبیق یافته است. در این مقاله، ما به مقایسه و ارزیابی عملکرد سه نوع از پروتکل ها ای ها ای مسایریابی کاربردی این شبکه ها پرداخته ایم، پروتکل های مبتنی بر تقاضای AODV، DSR، AOMDV این سه پروتکل مسیریابی در شبکه های MANET معرفی شده و نتایج ارزیابی کارایی آن ها تحت شاخص های نسبت تحویل بسته، گذردهی، بار نرمال مسیریابی و تاخیر انتها به انتها ارایه شده است. نتایج شبیه سازی NS-2 نشان می دهد که پروتکل AODV همیشه بار مسیریابی کمتری در مقایسه با DSR و AOMDV دارد. در شاخص تاخیر انتها به انتها پروتکل DSR ، و در نسبت تحویل بسته و گذردهی پروتکل AOMDV عملکرد بهتری از خود نشان می دهد. این نتایج ما را به سمتی سوق می دهد که پروتکل های مسیریابی شبکه را با توجه به کاربرد آن ها و بر اساس شاخص موردنیاز، انتخاب کنیم.

مطب پیشنهادی :
فروش مواد شیمیایی آرایشی و بهداشتی فروش

شماره 3 : مقایسه شبیه سازهای برتر شبکه های بین خودرویی

چکیده مقاله:

در چند سال اخیر تعداد اتومبیل ها در جاده ها افزایش یافته است که این امر منجر به تراکم وسایل نقلیه و در تعاقب آن افزایش تصادفات جاده ای شده است. تکنولوژی بی سیم هدفش ایجاد امکایات پیشرفته در وسایق یقلیه و کاهش عوامل ایجاد کننده ی تصادفات بوده است. کاربرد و استفاده از وسایل ایمنی در خودروها باید به طور جامع و کامل قبل از آن که در یک جاده ی واقعی به کار گرفته شود مورد آزمایش قرار گیرد تا بدین وسیله بتوان به خطاها و نقص های آن پی برد. برای سادگی و هزینه کم از ابزار مجازی برای آزمایش این موضوع استفاده می شود. در واقع شبیه سازهای VANET یک ابزار مجازی تست شبکه می باشند که برای مقاصد ترافیکی به کار می روید. ابزارها و وسایل بسیاری برای این منظور بوجود آمده اید که اکثر قریب به اتفاق آیها با عمق متقابل و به موقع مشکل دارید. در این مقاله، هدف ما معرفی و مقایسه شبیه سازی شبکه های بین خودرویی می باشد تا بتوانیم بر حسب نیاز و کاربرد شبکه خود از شبیه ساز مناسبی در این شبکه ها استفاده کنیم.

مطب پیشنهادی :
انجام مقاله ISC صنایع غذایی | انجام نگارش پذیرش و چاپ مقاله ISC رشته صنایع غذایی

 

 

 

آسان مقاله بزرگترین سامانه اکسپت مقاله در ایران

ایزی تز بزرگترین مرکز مشاوره انجام رساله دکتری در ایران

پایان نامه من بزرگترین سامانه تخصصی مشاوره پایان نامه

تلفن مشاوره پایان نامه : 09199631325

تلفن مشاوره مقاله : 09353132500

 

 

 

 

 

نظر (0)نظر ارسال کنید

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.