پروپوزال جغرافیا

سپتامبر 09, 2019 (0) نظر , , , , , , , , ,

پروپوزال جغرافیا

پروپوزال جغرافیا

پروپوزال جغرافیا

آموزش انجام پروژه جغرافیا یکی از مهم ترین تحقیقات برای زندگی بشر می باشد. علم جغرافیا از مجموعه علوم بسیار گسترده بوده و دارای شاخه های بسیار متفاوتی می باشد.دانش جغرافیا کمک می کند تا اطلاعاتی را در زمینه نقاط مختلف کره زمین، شرایط آب و هوایی، اقوام مختلف و اطلاعات بسیار دیگری را بدست آوریم  و دانش آموختگان رشته جغرافیا به دلیل کثرت گرایش ها همیشه جایی برای کار و درآمد نیز خواهند داشت. جغرافیا با رابطه تنگاتنگی که با علم زمین شناسی دارد،می تواند مشخص کند که در چه مناطقی امنیت برای زندگی وجود دارد و در چه مناطقی ممکن است خطری زیست محیطی آینده ی آنجا را تهدید کند.

در رشته جغرافیا به گونه های جانوری نیز پرداخته می شود که در این قسمت تا حد بسیار زیادی به رشته زیست نیز وابسته است، تشخیص و طبقه بندی گونه های جانوری، وضعیت تفکیک خشکی ها و آب های زمین، بررسی بیابان ها و مطالعه میزان بارش و سیل و طوفان و ریزگردها نیز از عمده مواردی ست که در علم جغرافیا به آن پرداخته می شود.

مطب پیشنهادی :  ISI چیست ؟ | مقاله ISI چیست ؟

گرایش های رشته جغرافیا

  1. گرایش جغرافیا و برنامه ریزی روستایی
  2. گرایش اقلیم شناسی
  3. گرایش جغرافیا و برنامه ریزی شهری
  4. گرایش هیدرولوژی
  5. گرایش ژئومورفولوژی
  6. گرایش برنامه ریزی توریسم
  7. گرایش جغرافیای سیاسی نظامی

در کارشناسی تا مقطع دکترا دانش آموختگان و فارغ التحصیلان این رشته در بسیاری از سازمانهای دولتی مانند مراکز هواشناسی، تحقیقات فضایی، علوم نظامی و سیاسی قابلیت اشتغال دارند. همچنین تدریس در دانشگاهها نیز از عمده مشاغلی است که در انتظار دانشجویان این رشته می باشد. خوشبختانه رشته ی جغرافیا در هر مقطعی می تواند نیروهای کاری را به جامعه عرضه نماید.

 

آسان مقاله بزرگترین سامانه اکسپت مقاله در ایران

ایزی تز بزرگترین مرکز مشاوره انجام رساله دکتری در ایران

پایان نامه من بزرگترین سامانه تخصصی مشاوره پایان نامه

تلفن مشاوره پایان نامه : 09199631325

تلفن مشاوره مقاله : 09353132500

 

نظر (0)Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*