چاپ مقاله ISI | چاپ مقاله isi در کمترین زمان | چاپ مقاله isi با ایمپکت بالا

دسامبر 25, 2020 (0) نظر , , , , , , , , ,

چاپ مقاله ISI | چاپ مقاله isi در کمترین زمان | چاپ مقاله isi با ایمپکت بالا

چاپ مقاله isi در کمترین زمان

چاپ مقاله ISI | چاپ مقاله isi در کمترین زمان | چاپ مقاله isi با ایمپکت بالا :

امروزه به دلایل مختلفی داشتن مقاله جزو موارد واجب برای اهالی علم است. تمامی دانشجویان و دانشگاهیان باید نسبت به نوشتن  و چاپ مقاله در مجله ای معتبر اقدام کنند. انواع مختلفی مجله علمی در سطح دنیا وجود دارد که مجلات ISI یکی از این موارد است. موسسه ISI یا موسسه اطلاعات علمی سال های سال است که به نمایه کردن مجلات علمی در سطح جهان مشغول می باشد و مقالاتی که در مجلات این موسسه چاپ می شوند از ارزش و اعتبار بالایی در محیط های اکادمیک و دانشگاهی ایران و جهان برخوردار هستند.

مجلات ISI به دلیل استانداردهای بالایی که دارند مقالات ارسالی را به دقت بررسی و داوری می کنند و مقالات باید از نظر علمی در جایگاه خوبی باشند و به دقت تنظیم شده باشند. شاید از جهاتی نوشتن مقاله برای اینکه در حد و اندازه های مجلات ISI باشد ممکن است برای شما کاری دشوار به نظر برسد. به همین دلیل قبل از نوشتن و ارسال مقالات خود به این نوع مجلات باید از مشورت و راهنمایی های حرفه ای ها بهره ببرید.

مطب پیشنهادی :
هزینه مقاله isi تربیت بدنی | هزینه و قیمت اکسپت چاپ نوشتن مقاله isi در رشته تربیت بدنی

اما شاید از خود بپرسید که با تمامی دشواری چاپ مقاله ISI چرا باید این کار را انجام دهیم. اول اینکه شما اگر دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد باشید میزان 1.5 تا 2 نمره از پایان نامه شما به چاپ مقاله در مجلات معتبر اختصاص پیدا کرده است که مشخصا مقاله ISI داشتن مخصوصا استخراج آن از پایان نامه، امتیاز کاملی را برایتان به همراه خواهد داشت. دوم اینکه اگر دانشجوی مقطع دکتری باشید برای تحول و ارایه تز خود نیازمند داشتن حداق یک تا دو مقاله ISI و یا چاپ شده در مجله معتبر خواهید بود.

از طرفی دیگر داشتن مقاله ISI می تواند به قوی تر کردن رزومه تحصیلی و کاری شما کمک بزرگی بکند. داشتن مقاله ISI اعتبار علمی زیادی را برای شما در هنگام استخدام در دانشگاه و یا مراکز علمی و کاری به همراه خواهد داشت و اگر متقاضی ادامه تحصیل در کشوری خارجی باشید وجود یک یا چند مقاله ISI در رزومه تحصیلی می تواند شانس پذیرش و بورسیه شدنتان را در این دانشگاه به میزان قابل توجهی افزایش دهد. همچنین داشتن مقاله برای افزایش شانس قبولی در محاسبه دکتری بسیار مهم است.

مطب پیشنهادی :
نوشتن مقاله کنفرانسی مهندسی زیستی + نوشتن مقاله علمی و پژوهشی مهندسی زیستی

 

 

آسان مقاله بزرگترین سامانه اکسپت مقاله در ایران

ایزی تز بزرگترین مرکز مشاوره انجام رساله دکتری در ایران

پایان نامه من بزرگترین سامانه تخصصی مشاوره پایان نامه

تلفن مشاوره پایان نامه : 09199631325

تلفن مشاوره مقاله : 09353132500

 

 

نظر (0)نظر ارسال کنید

error: تلفن های تماس : 09353132500 و 09199631325 می باشد.